OSAA Girls Soccer
2024 Girls Soccer Schedules and Scores
AP Listing
Click here for OSAAtoday Soccer Articles
6A-1 Portland Interscholastic League
7pm
Lincoln
@
McDaniel
Senior Night
7pm
Franklin
@
Roosevelt
6A-4 Mt. Hood Conference
4pm
Gresham
@
Reynolds
6:30pm
Barlow
@
Sandy
7pm
Nelson
@
Clackamas
6:30pm
David Douglas
@
Central Catholic
Delta Park/Strasser Field
6A-5 Three Rivers League
7pm
Tigard
@
Lakeridge
7:30pm
St. Mary's Academy
@
Oregon City
Pioneer Memorial Stadium - Oregon City
7:30pm
West Linn
@
Lake Oswego
6A-6 Central Valley Conference
7pm
West Salem
@
McNary
Broadcast Coverage
7:15pm
North Salem
@
South Salem
6A-7 Southwest Conference
6pm
North Medford
@
Willamette
6:30pm
South Eugene
@
South Medford
6:30pm
Roseburg
@
Sheldon
5A-1 Northwest Oregon Conference
7pm
Milwaukie / Milwaukie Acad. of the Arts
@
Putnam
7pm
Canby
@
Hood River Valley
7pm
Centennial
@
La Salle Prep
7pm
Parkrose
@
Wilsonville
5A-2 Midwestern League
5:30pm
Ashland
@
Crater
5A-3 Mid-Willamette Conference
7pm
Corvallis
@
Central
7pm
Woodburn
@
McKay
7pm
Dallas / Perrydale
@
South Albany
7pm
Lebanon
@
West Albany
7pm
Silverton
@
Crescent Valley
5A-4 Intermountain Conference
4pm
Bend
@
Mountain View
7pm
Ridgeview
@
Caldera
6pm
Redmond
@
Summit
4A-1 Cowapa League
7pm
Scappoose
@
Tillamook
4:15pm
St. Helens
@
Rainier / Clatskanie
4A-2 Tri-Valley Conference
6pm
Molalla
@
Gladstone
5pm
Estacada
@
The Dalles
Wahtonka Campus
4A-3 Oregon West Conference
4pm
Sweet Home
@
North Marion
6pm
Stayton
@
Newport
Broadcast Coverage
4pm
Philomath
@
Cascade
4A-4 Sky Em League
5pm
Marshfield
@
Cottage Grove
5pm
North Bend
@
Junction City
4A-6 Greater Oregon League
4pm
Ontario
@
Pendleton / Weston-McEwen
6pm
Baker / Powder Valley
@
La Grande
3A/2A/1A-SD1 Special District 1
4pm
Valley Catholic
@
Trout Lake / Glenwood
4:30pm
Corbett
@
Catlin Gabel
5:30pm
Portland Christian
@
Westside Christian
3A/2A/1A-SD3 Special District 3
4:30pm
Santiam Christian
@
Siuslaw
3A/2A/1A-SD4 Special District 4
4:30pm
Coquille / Myrtle Point
@
South Umpqua
4pm
Cascade Christian
@
Sutherlin
4pm
Douglas
@
South Umpqua
4pm
Glide
@
Rogue River
Beck Field 300 Berglund St, Rogue River, OR 97537
4pm
Douglas
@
St. Mary's, Medford
Lithia & Driveway Fields, Field #14
Non-League
4:30pm
Banks
@
Dayton
6:30pm
Illinois Valley
@
North Valley
Senior Night