OSAA Cross Country Entries
2023 OSAA / OnPoint Community Credit Union Cross Country State Championships Presented by Nike
Saturday, November 4, 2023
Lane Community College, Eugene, OR
Entries will be posted by 4pm on Sunday, October 29.
Please check for correct spelling of participant's name, year in school, school name, as this information will appear the same way in the souvenir program and in the championship results, unless corrected.
Corrections
Sunday, October 29, 4pm-8pm: Email Dan Bowdoin at dan@athletictiming.net.
Monday-Friday: Contact Kelly Foster at the OSAA office via email at kellyf@osaa.org.
NOTE: Corrections made after 2pm on Monday, October 30 will not appear in the program.
Substitutions
(1) Individuals: Substitutions for individual qualifiers not members of a qualifying team are not permitted.
(2) Team: Substitutions on qualified teams may be made up to 30 minutes prior to the start of the state championship race at that classification. A team may enter a maximum of seven participants with its top five finishers counting toward team standings.
6A Boys Entries
OSAA / OnPoint Community Credit Union
2023 CROSS COUNTRY STATE CHAMPIONSHIPS
Lane Community College
Boy's 5000 Meters (6A)
=============================================
Name Yr Team
=============================================
BORSCHEL, Reid JR Adrienne Nelson
MEDINA, Aidan JR Adrienne Nelson
MILES, Kai SR Adrienne Nelson
STOUT, Benjamin SO Adrienne Nelson
STOUT, Evan FR Adrienne Nelson
WALTON, Tyler SO Adrienne Nelson
YANG, Joe SR Adrienne Nelson
PATE, Camden JR Barlow
BRISCOE, Finn JR Central Catholic
CANADAY, Jack JR Central Catholic
DEVINE, Conal SO Central Catholic
HARPSTER, Jack JR Central Catholic
HAWKINS, Mason JR Central Catholic
MILLER, Liam JR Central Catholic
SHORR, Greer SO Central Catholic
NICHOLSON, Josh SR Century
CHEN, Kyle SR Clackamas
DIAZ-GARCIA, Emilian SO Clackamas
KLAWETTER, Samuel SR Clackamas
JENSEN, Kai SO Cleveland
STEVES, Owen SR Cleveland
BROWN, Riley JR Forest Grove
DAVENPORT, Isaac SR Forest Grove
DOBER, Gavin FR Forest Grove
KOSCHMANN, Murray SO Forest Grove
KRIEGER, Ethan JR Forest Grove
MARQUIS, Sawyer JR Forest Grove
WILLIS, Stephen JR Forest Grove
COURCELLE, Zafer JR Franklin
EMERT, Alex JR Franklin
HAYWOOD-O'NEILL, Row SR Franklin
HORNER, Rowan SR Franklin
MCEWEN, Brennan JR Franklin
MCQUILLEN, Leaf JR Franklin
NELSON, Emil SR Franklin
FRONGNER, Garrett JR Glencoe
KLINGLER, Jared JR Glencoe
LONG, Tyler JR Glencoe
MASON, Logan JR Glencoe
NELSON, Austin SR Glencoe
SHAW, Spencer JR Glencoe
WHITE, Nathan SO Glencoe
ASLAKSON, Leonardo JR Grant
DUVIVIER, Noah JR Grant
GILKEY, Grady SO Grant
HASSER, Colton SO Grant
MARTINEZ-PLACHTA, Wy FR Grant
PAULI, Shamus SR Grant
RUMBERGER, Nathaniel JR Grant
HANNAGAN, Jaia SR Grants Pass
RIEMAN, Matt SR Grants Pass
BERKAW, Chase JR Ida B. Wells
BORGMEIER, Max JR Ida B. Wells
DANIELSON, Asher SR Ida B. Wells
MOORE, Zane SR Ida B. Wells
NELSON, Quentin SR Ida B. Wells
RATNER, Misha SR Ida B. Wells
ZEITZER, Noah JR Ida B. Wells
ESHOO, Eshia JR Jefferson
GREENSTED, Kai SR Jefferson
MCMILLAN, Koen SR Jefferson
O'NEAL, Henry JR Jefferson
RADECKI, Roman JR Jefferson
RICHARDSON, Nehemiah JR Jefferson
ROY, Sam SR Jefferson
FLEMING, Loland JR Jesuit
FLETCHER, Brayden SO Jesuit
SCHUMACHER, Eric SR Jesuit
STRUB, Coen JR Jesuit
SWANSON, Caden SR Jesuit
WILLIAMS, Kellen SO Jesuit
WROBLEWSKI, Matthew SO Jesuit
COOK, Leo SR Lake Oswego
EFTEKHAR, Rylan JR Lake Oswego
ANDREWS, Jack SR Lakeridge
BENDER, Dominic SO Lakeridge
FOGARTY, Curran JR Lakeridge
GODFREY, Beckett SO Lakeridge
HARBISON, Jack SO Lakeridge
RODRIGANO, Matthew SO Lakeridge
ROLSTAD, Finn SR Lakeridge
LEE, Finn JR Lincoln
HEPNER, Joshua JR McDaniel
BLANK, Gustav JR McMinnville
HAYES, Logan SR McMinnville
DUNCAN, Cain SR McNary
ESTRADA, Vince JR McNary
HERRING, Jaxsen FR McNary
KAEHLER, Brayden JR McNary
OLMOS, Jacob JR McNary
PICAZO, Yosef SO McNary
ZIESEMER, Josiah SR McNary
SATTERLEE, Lucas JR Mountainside
SMITH, Caden SR Newberg
DOWNEY, Brayden JR North Medford
HUFFMAN, Logan SR North Medford
LATVALA, Connor JR North Medford
NEELY, Owen JR North Medford
WEBSTER, Uriah FR North Medford
WEBSTER, Porter JR North Medford
ZAVALA, Elijah JR North Medford
CONWAY, James SO Oregon City
MCKENZIE, Hunter FR Oregon City
MORTENSEN, Clark JR Oregon City
REED, Joel JR Oregon City
SCOTT, Tyler JR Oregon City
SORENSEN, Logan SO Oregon City
WHITE, Adam SR Oregon City
FISHER, Peyton SR Roseburg
JOHNSON, Timothy SR Roseburg
LATHAM, Joseph SO Roseburg
CAMPBELL, Ash SO Sheldon
KEHREIN, Benjamin SO Sheldon
MCCONDOCHIE, Ryan JR Sheldon
REEDER, Adam SR Sheldon
SCHNEIDER, Kellen FR Sheldon
SCHOENHERR, Malachi SO Sheldon
WHITE, Lucas SO Sheldon
CHIDESTER, Jack SR Sherwood
EDDINGTON, Kurt SR Sherwood
NORMAN, Kole FR Sherwood
SCHWANZ, Abel JR Sherwood
STEIN, Braden SO Sherwood
VALDEZ, Lukas SR Sherwood
WENIGER, Dylan JR Sherwood
BREMER, Jan SR South Eugene
KOHLER, Silas SR South Eugene
MYCO, Isaiah SR South Eugene
SANGHVI, Tejas SO South Eugene
SHIBATA, Yosuke FR South Eugene
VERGES, Raul SR South Eugene
VERGES, Ricard SR South Eugene
MARTIN, Brycen JR South Salem
PENUEL, Collin SR Southridge
HAGEN, Anders SO Sprague
NEAMAN, Dakota JR Sprague
NEVEL, Eelan SR Sprague
WILLIAMS, Colin JR Sprague
ALLEN, Corbin JR Sunset
CESAR, Avery SR Sunset
HOMER, Riley SR Sunset
OLSON, Ronan FR Sunset
SHENOY KUDPI, Rohan JR Sunset
VERBIEST, Willem SR Sunset
ZERAMBY, Drake JR Sunset
HRETCANU, Paul FR Tigard
MCLEAN, Jack JR Tigard
TAPIA, Sergio JR Tigard
EHRHART, Alex JR Tualatin
BROWN, Tai SO West Linn
LIPPERT, Ryan JR West Linn
BELL, Justin JR West Salem
FENSKE, Garrett JR West Salem
HENKEL, Trevor JR West Salem
MARKLE, Brandon JR West Salem
MCGUIRK, Dylan SO West Salem
MEIER, Jack SR West Salem
VENTI, Nolan SO West Salem
EUCHI, Kaleb SR Westview
HAM, Jacob SR Westview
HAM, Ammon SO Westview
2023 OSAA / OnPoint Community Credit Union Cross Country State Championships Presented by Nike
Saturday, November 4, 2023
Lane Community College, Eugene, OR
Entries will be posted by 4pm on Sunday, October 29.
Please check for correct spelling of participant's name, year in school, school name, as this information will appear the same way in the souvenir program and in the championship results, unless corrected.
Corrections
Sunday, October 29, 4pm-8pm: Email Dan Bowdoin at dan@athletictiming.net.
Monday-Friday: Contact Kelly Foster at the OSAA office via email at kellyf@osaa.org.
NOTE: Corrections made after 2pm on Monday, October 30 will not appear in the program.
Substitutions
(1) Individuals: Substitutions for individual qualifiers not members of a qualifying team are not permitted.
(2) Team: Substitutions on qualified teams may be made up to 30 minutes prior to the start of the state championship race at that classification. A team may enter a maximum of seven participants with its top five finishers counting toward team standings.
6A Girls Entries
OSAA / OnPoint Community Credit Union
2023 CROSS COUNTRY STATE CHAMPIONSHIPS
Lane Community College
Girl's 5000 Meters (6A)
=============================================
Name Yr Team
=============================================
NELSON, Molly SO Adrienne Nelson
PIZZUTI, Madeline SR Adrienne Nelson
HESTON, Clara FR Barlow
ROSENFELD, Brannan SR Beaverton
DANISH, Mira JR Central Catholic
KNUTSON, Shelby JR Central Catholic
MCGILLIS, Ella SR Central Catholic
PHELPS, Marilyn SO Central Catholic
RASMUSSEN, Sophie SR Central Catholic
RECTOR, Zoe SR Central Catholic
VANDERWAL, Zoe SR Central Catholic
LINDAMAN, Anna SO Clackamas
MOE, Alison SR Clackamas
BAREILLES, Gigi SR Franklin
FAJARDO, Alison FR Franklin
FRASER, Liv SO Franklin
KAUFFMAN-SMITH, Mari SR Franklin
KENNEDY-WONG, Lucian SR Franklin
ROBERTSON, Hailie JR Franklin
ROBERTSON, Emily JR Franklin
DUYCK, Averie SR Glencoe
PRUSS, Isabelle JR Glencoe
CAMPBELL, Amelia JR Grant
STREICH, Marina JR Grant
ALLEN, Addison FR Grants Pass
GREY, Nettle JR Grants Pass
MORRIS, Avery JR Gresham
COCHRAN, Anaya JR Ida B. Wells
COFFEY-READ, Jane SO Ida B. Wells
DAVIES, Jordyn SR Ida B. Wells
FALE, Josephine SR Ida B. Wells
GIPP, Teia JR Ida B. Wells
HURD, Avila JR Ida B. Wells
ROBINSON, Phoebe SR Ida B. Wells
BEIL, Amalie SR Jesuit
BENNETT, Emma JR Jesuit
HUDNUT, Liliana SR Jesuit
O'NEILL, Audrey SR Jesuit
O'SCANNLAIN, Maura JR Jesuit
O'SCANNLAIN, Maeve FR Jesuit
WELSH, Elizabeth FR Jesuit
HILL, Bristol SO Lake Oswego
HOWARD, Sofie JR Lake Oswego
LIM, Sydney SR Lake Oswego
PILSTROM, Raquel JR Lake Oswego
PLASSE, Noelle JR Lake Oswego
SHELDON, Taylor SO Lake Oswego
THOMPSON, Joelle JR Lake Oswego
BRAKENHIELM, Sigrid JR Lakeridge
HOULIHAN, Grace SO Lakeridge
HUYLER, Hannah JR Lakeridge
HUYLER, Chloe JR Lakeridge
KORNACHUK, Breckyn SR Lakeridge
LARSON, Megan SR Lakeridge
SMITH, Olivia SR Lakeridge
GRAMSTAD, Mia SR Lincoln
HENRIKSEN, Elyse SO Lincoln
JAMES, Amelia SR Lincoln
LINCOLN, Ellery FR Lincoln
MALINOSKI, Sophia JR Lincoln
REID, Sam JR Lincoln
SAAVEDRA, Keira SR Lincoln
RUE, Yemi JR McMinnville
STRUK, Daisy JR McMinnville
TERRY, Charlotte SR McMinnville
BOLLMAN-LECHNER, Kai SO McNary
SCHNURBUSCH, Jocelyn SO McNary
BYERLEY, Eliana FR Newberg
CASTANEDA, Sophia SO Newberg
ESZENYI, Dominique SR Newberg
HERBOLDT, Isabella SR Newberg
SEITS, Abby SO Newberg
SMITH, Hailey SO Newberg
WHEATLEY, Abigail SO Newberg
DALGAS, Nelida SO North Salem
DALE, Lydia SR Oregon City
ECKMAN, Sylvia JR Roseburg
KROEKER, Noelle SO Roseburg
MCDONALD, Ella SR Roseburg
MCLAUGHLIN, Rylie SO Roseburg
OJEDA-GUZMAN, Julie SO Roseburg
SMITH, Molly FR Roseburg
VANDERWERFF, Vikki JR Roseburg
CARNEIRO, Gianna SO Sandy
FLEMING-HARRIS, Bryn SO Sandy
HUTCHINSON, Katelyn SR Sandy
HUTCHISON, Chloe FR Sandy
MCGAUGHEY, Susan SR Sandy
RICKETTS, Ruth JR Sandy
WEDELL, Lilley JR Sandy
BOSONE, Augusta SR Sheldon
CZARNECKI, Sylvia JR Sheldon
GILBERT, Karalyn SR Sheldon
BUGHER, Evylee FR Sherwood
BUGHER, Senoya JR Sherwood
GILL, Heidi SR Sherwood
GRUNOW, Anna JR Sherwood
SAPPENFIELD, Grace SO Sherwood
SWITZER, Mila JR Sherwood
THOMAS, Tyler FR Sherwood
CHINITZ-MITAL, Jessi FR South Eugene
HUNTER, Maya SR South Eugene
JOHNSTON, Ansley JR South Eugene
LUDWIG, Cora FR South Eugene
MCCART, Elizabeth JR South Eugene
MILLER, Cassidy SR South Eugene
WATKINS, Renee FR South Eugene
MEJIA, Cyerra JR South Medford
BECKER, Lucy SR South Salem
BUCK, Gwyn JR South Salem
BUSWELL, Sophia JR South Salem
BUSWELL, Olivia JR South Salem
HIATT, Cecelia JR South Salem
KOLB, Chloe JR South Salem
ORR, Ashley SO South Salem
JONES, Tatum SO Sprague
BALAZS, Kailua JR Sunset
CARTER, Ravenna JR Sunset
CESAR, Naomi FR Sunset
KHAN, Tazkyah SR Sunset
MILLER, Rowan SR Sunset
ROSKOWSKI, Emily SR Sunset
SCHAEFFER, Elissa SO Sunset
BENJAMIN, Mackenzie JR Tigard
HEIDT, Leah SO Tigard
JOHNSON, Caroline SR Tigard
JOULE, Sydney FR Tigard
KIM, Sabine SR Tigard
RUST, Makaila SO Tigard
THOMPSON, Chloe JR Tigard
AUBRYLLE NIVERA, Cho SO Tualatin
AYERS, Lauren SR Tualatin
BECKER, Ayla JR Tualatin
GATES, Karys SR Tualatin
GERLACH, Lauren FR Tualatin
HALE, Jackson FR Tualatin
SMITH, Sydney JR Tualatin
EVANS, Abby SO West Salem
LONIGAN, Gitte JR West Salem
MEIER, Avery SO West Salem
RASCA, Mia SO West Salem
ROMMEL, Julianne SR West Salem
TICE, Lillian JR West Salem
WOODS, Samantha JR West Salem
CARRIER, Paige JR Westview
GATTON, Emily SO Westview
HEUSSNER, Brooke SR Westview
JONES, Sonja JR Westview
MARGASON, Chloe JR Westview
SANDGREN, Ella JR Westview
TAYLOR, Nicole JR Westview
2023 OSAA / OnPoint Community Credit Union Cross Country State Championships Presented by Nike
Saturday, November 4, 2023
Lane Community College, Eugene, OR
Entries will be posted by 4pm on Sunday, October 29.
Please check for correct spelling of participant's name, year in school, school name, as this information will appear the same way in the souvenir program and in the championship results, unless corrected.
Corrections
Sunday, October 29, 4pm-8pm: Email Dan Bowdoin at dan@athletictiming.net.
Monday-Friday: Contact Kelly Foster at the OSAA office via email at kellyf@osaa.org.
NOTE: Corrections made after 2pm on Monday, October 30 will not appear in the program.
Substitutions
(1) Individuals: Substitutions for individual qualifiers not members of a qualifying team are not permitted.
(2) Team: Substitutions on qualified teams may be made up to 30 minutes prior to the start of the state championship race at that classification. A team may enter a maximum of seven participants with its top five finishers counting toward team standings.
5A Boys Entries
OSAA / OnPoint Community Credit Union
2023 CROSS COUNTRY STATE CHAMPIONSHIPS
Lane Community College
Boy's 5000 Meters (5A)
=============================================
Name Yr Team
=============================================
CLARK, Owen JR Caldera
DONALDSON, Noah SO Caldera
HARRIS, Luke JR Caldera
JACKSON, Nash FR Caldera
MCCOWN, Ash JR Caldera
MORICAL, Mason SO Caldera
WARD, Aaron JR Caldera
COLLINS, Caden FR Canby
DEWAR, Andrew JR Canby
LUCAS, Aiden JR Canby
MUNOZ, Eliab SR Canby
SMITH, Rhett SR Canby
STODDART, Corbin SO Canby
TILDEN, Jacob SR Canby
BUTLER, John SR Central
CIRINO, Ty SO Central
KORBE, Keagan SO Central
ORTIZ HEREDIA JR, Al SR Central
PEMBERTON, Adrian JR Central
SWARTZFAGER, Truman JR Central
WENDRING, Aidan SO Central
BRIGGS, Alexander JR Churchill
DUFF-ESTRADA, Hestin SR Churchill
GIBBS, Alesandro SR Churchill
PRENEVOST, Kobi JR Churchill
ROBERTS, Erob FR Churchill
SOEBY, Tautai SO Churchill
ZARATE, Alexander SO Churchill
ATKINSON, Calvin SR Corvallis
BETTS, Miles SO Corvallis
CURTIS, Oliver SR Corvallis
FIEGENER, Cole JR Corvallis
PARMIGIANI, Joseph SR Corvallis
UMBLE, Jory JR Corvallis
WEISEL, Jack JR Corvallis
DODDINGTON, Caleb SR Crater
GARNICA, Shaun SR Crater
HEADLEY, Grant JR Crater
HELLMANN, Jeffrey SR Crater
HOKANSON, Ivar JR Crater
KITCHEN, Tayvon JR Crater
TOSTENSON, Josiah JR Crater
BAKER, Ian JR Crescent Valley
HARDY, Samuel JR Crescent Valley
POLLOCK, Cody JR Crescent Valley
TOKARCZYK, Nikolas JR Crescent Valley
VAN TRESS, William SO Crescent Valley
VELEZ, Josiah JR Crescent Valley
WISNIEWSKI, Eli SR Crescent Valley
COFFMAN, Victor SO Hood River Valley
GERALD, Colin SO Hood River Valley
KERR, Davis JR Hood River Valley
KING, Logan JR Hood River Valley
KNOLL, Sam SO Hood River Valley
WAGNER, Kai JR Hood River Valley
WEISSNER, Jacob JR Hood River Valley
SNOW, Sean SR La Salle Prep
DAVIS, Alder SO North Eugene
GORDON, Finn SR North Eugene
MCKINNIS, Ashenafi FR North Eugene
REMEDIOS, Anil SR North Eugene
ROOSEBOOM, Moses SO North Eugene
STERNER, Leo JR North Eugene
WOFFORD, Joseph JR North Eugene
TAYLOR, Gavin SR Ridgeview
ARTHUR, JD JR Silverton
BENNETT, Kaleb SR South Albany
CAMPBELL, Zander JR South Albany
FULLETON, Chase FR South Albany
JOHNSTON, Robbie SR South Albany
KNECHT, Wyatt SO South Albany
RESNIK, Matthew SR South Albany
SAVILLE, Colin SO South Albany
CURTIS, Simon SO Springfield
FULLER, Owen SR Springfield
HOUSTON, Aonghas SR Springfield
LAMB, Conner SR Springfield
LE, Jayden SR Springfield
SNYDER, Tobias SR Springfield
WALKER, Joshua SR Springfield
BOAZ, Hayden JR Summit
DEAN-ZIEGLER, Jackso JR Summit
LAUGHLIN-HALL, Noah SR Summit
LORD, Jensen (Kirk) SR Summit
MILLER, Finn JR Summit
STILSON, Drew SR Summit
WILLIAMS, Kaden SO Summit
BURT, David SR Wilsonville
DOUGALL, Jacob JR Wilsonville
FISH, Parker JR Wilsonville
FISH, Hayden FR Wilsonville
GRANT, Brady SO Wilsonville
THIESSEN, Joel SR Wilsonville
WILDE, Liam SO Wilsonville
2023 OSAA / OnPoint Community Credit Union Cross Country State Championships Presented by Nike
Saturday, November 4, 2023
Lane Community College, Eugene, OR
Entries will be posted by 4pm on Sunday, October 29.
Please check for correct spelling of participant's name, year in school, school name, as this information will appear the same way in the souvenir program and in the championship results, unless corrected.
Corrections
Sunday, October 29, 4pm-8pm: Email Dan Bowdoin at dan@athletictiming.net.
Monday-Friday: Contact Kelly Foster at the OSAA office via email at kellyf@osaa.org.
NOTE: Corrections made after 2pm on Monday, October 30 will not appear in the program.
Substitutions
(1) Individuals: Substitutions for individual qualifiers not members of a qualifying team are not permitted.
(2) Team: Substitutions on qualified teams may be made up to 30 minutes prior to the start of the state championship race at that classification. A team may enter a maximum of seven participants with its top five finishers counting toward team standings.
5A Girls Entries
OSAA / OnPoint Community Credit Union
2023 CROSS COUNTRY STATE CHAMPIONSHIPS
Lane Community College
Girl's 5000 Meters (5A)
=============================================
Name Yr Team
=============================================
BRADBURY, Aspen FR Caldera
CARNEY, Maddie FR Caldera
COLQUHOUN, Ellie JR Caldera
CRAMP, Sage JR Caldera
FULLER, Delsey JR Caldera
HEINLY, Alison JR Caldera
KOERNIG, Mia JR Caldera
BIGEJ, MacKenzie JR Canby
BIESACK, Sylvie JR Corvallis
BOUWMA-GEARHART, Sol SO Corvallis
HANSON, Finn SR Corvallis
MIDDLETON, Hannah SR Corvallis
MIDDLETON, Kate SR Corvallis
STORER, Hazel FR Corvallis
WILLIAMS, Lucia SO Corvallis
BARSALOU, Haddie FR Crater
DAVENPORT, Claire SO Crater
DAVENPORT, Brynn FR Crater
GARNICA, Reese SO Crater
PYGMAN, Hannah SO Crater
SIEBERT, Lindsay SR Crater
WEST, Emma JR Crater
BEASLEY, Ava SR Crescent Valley
CHILDERS, Kennedy SO Crescent Valley
KELLY, Sasha JR Crescent Valley
MINOT, Sophie SR Crescent Valley
ROSLING, Ella SO Crescent Valley
WEISS, Lillian SO Crescent Valley
WISNIEWSKI, Emily JR Crescent Valley
GREEN, Olea SR Dallas
GREEN, Amber FR Dallas
IRVING, Jazmine JR Dallas
MCDANIEL, Ah Pymm JR Dallas
NASH, Tennyson JR Dallas
OLLIFF, Polly JR Dallas
RODLI, Kelsey SO Dallas
BAUMANN, Sadie SO Hood River Valley
FULLER, Charlotte SO Hood River Valley
GODKIN, Katie JR Hood River Valley
HALSETH, Rowan JR Hood River Valley
MILLIKIN-SPRAY, Oliv JR Hood River Valley
PERRIN, Syl SO Hood River Valley
ULLAND, Isabel FR Hood River Valley
BAKER, Lauren SR La Salle Prep
CRIMIN, Maya JR La Salle Prep
MANSON, Ella FR La Salle Prep
RIEL, Melly JR La Salle Prep
RUST, Anne SR La Salle Prep
SHEA, Meredith SR La Salle Prep
YATSUSHIRO, Kari JR La Salle Prep
CHACON, Eliana JR North Eugene
CHRISTIANSON, Alita FR North Eugene
DOTTS, Marley JR North Eugene
DOTTS, MaeAni SR North Eugene
GROSHONG, Peyton SO North Eugene
NICE, Artana SR North Eugene
PHIPPS, Cricket SO North Eugene
FLOWERDAY, Grace JR Putnam
SALVIONE, Gabriella JR Putnam
ANSPACH, Eden SO Redmond
BURK, Dominique SO Redmond
DELANCE, Gemma FR Redmond
EWERT, Jade JR Redmond
JOHNS, Ryah FR Redmond
NICKEL, Jaiden SO Redmond
ORIS, Isabella SO Redmond
WEST, Evonna SR Ridgeview
HORNER, Melia SR Silverton
KERN, Kylee SR Silverton
KINTZ, Rachael JR Silverton
MOHR, Charlee FR Silverton
ORTEGA, Lauren SR Silverton
SEEDER, Sophia SO Silverton
TRAEGER, Ellie SR Silverton
AUXIER, Ellen FR Springfield
BABCOCK, Carrie SR Springfield
FOSHAY, Cambria SR Springfield
HIRSCHBACH, Liz JR Springfield
KIMBALL, Annika JR Springfield
SOMMERVILLE, Audrey JR Springfield
SPERRY, Eleanor SR Springfield
ALLEN, Leighton FR Summit
BOWEN, Taylin SO Summit
CONNOLLY, Elizabeth FR Summit
DICHARRY, Eva SO Summit
KNOLL, Kersie SO Summit
KNOX, Skye SO Summit
KNOX, Ainslie SR Summit
DOGGETT, Bethany JR West Albany
BROGREN, Maylin FR Wilsonville
DYER, Sophia JR Wilsonville
EASTERLY, Kiera SR Wilsonville
GORDON, Sophia SR Wilsonville
ILL, Cecily FR Wilsonville
KIPE, Jadyn JR Wilsonville
MILANOVICH, Ella SR Wilsonville
2023 OSAA / OnPoint Community Credit Union Cross Country State Championships Presented by Nike
Saturday, November 4, 2023
Lane Community College, Eugene, OR
Entries will be posted by 4pm on Sunday, October 29.
Please check for correct spelling of participant's name, year in school, school name, as this information will appear the same way in the souvenir program and in the championship results, unless corrected.
Corrections
Sunday, October 29, 4pm-8pm: Email Dan Bowdoin at dan@athletictiming.net.
Monday-Friday: Contact Kelly Foster at the OSAA office via email at kellyf@osaa.org.
NOTE: Corrections made after 2pm on Monday, October 30 will not appear in the program.
Substitutions
(1) Individuals: Substitutions for individual qualifiers not members of a qualifying team are not permitted.
(2) Team: Substitutions on qualified teams may be made up to 30 minutes prior to the start of the state championship race at that classification. A team may enter a maximum of seven participants with its top five finishers counting toward team standings.
4A Boys Entries
OSAA / OnPoint Community Credit Union
2023 CROSS COUNTRY STATE CHAMPIONSHIPS
Lane Community College
Boy's 5000 Meters (4A)
=============================================
Name Yr Team
=============================================
LAMAN, William SO Astoria
BINGHAM, Hunter SR Baker
BROWN, Daniel JR Baker
CIKANEK, Karsten SR Baker
HILLS, Caleb SR Baker
JENSEN, Nathaniel SR Baker
JOSEPH, Jack SO Baker
LUCAS, Tanner SR Baker
BENGTSON, Carter JR Cottage Grove
CULBERT, David SO Cottage Grove
GARCIA, Frank SO Cottage Grove
GIFFORD, Jackson SO Cottage Grove
HUTCHINS, Easton JR Cottage Grove
MCCLEAN, Ethan SO Cottage Grove
O'HARA, Lucas SO Cottage Grove
DAVIS, Hunter SO Crook County
HUMPHREYS, Gavin SR Crook County
JONAS, Jace SO Crook County
OELKERS, Eli JR Crook County
RADABAUGH, Adam JR Crook County
TEASDALE, Kiernan SR Crook County
WHITING, Kannon FR Crook County
JOHNSON, Drake SO Gladstone
IVERSEN, Samuel SR Henley
MILLS-PRICE, Joseph SO Hidden Valley
MOLINE, Peter SO Hidden Valley
RASMUSSEN, Ryker SO Hidden Valley
SELF, Dustin SR Hidden Valley
SKINNER, Jett JR Hidden Valley
WIEDEL, Rowan JR Hidden Valley
YATES, Kevin SO Hidden Valley
HARMON, Carter SR Klamath Union
SIMONIS, Josef SO La Grande
CRANMER, Brock FR Marist
KLENKE, Karsten FR Marist
MAY, Andrew FR Marist
NELSON, Becket SR Marist
SAGE, Corbin FR Marist
SIMS, Reed JR Marist
THOMPSON, Conor JR Marist
STOVALL, Jaxson SO Marshfield
CORTES, Jecel JR Molalla
HAYES, John JR Molalla
STROHMEYER, Colten SR Molalla
TERRY, Otto SO Molalla
TERRY, Osten SR Molalla
WOOD, Nick FR Molalla
WOOD, Evan FR Molalla
BROWN, Connor JR Newport
CHANDLER, Avery FR Newport
COLLSON, Finn JR Newport
FARIAS, Ivan JR Newport
LARSEN, Noah JR Newport
SOLTAU, Izaiah JR Newport
VOTAW, Calvary SR Newport
HINZMANN, Matix JR North Bend
HALLY, Jack JR Ontario
BAISLEY, Eric JR Pendleton
BROWN, Khoda SO Pendleton
MORIOKA, Mason JR Pendleton
OLIVER, Conner JR Pendleton
REYNOLDS, Jack SO Pendleton
ROBINSON, Autry FR Pendleton
VEGA, Damien FR Pendleton
HERNANDEZ, Jacob FR Philomath
HERNANDEZ, Lukas SO Philomath
KING, Simon SR Philomath
LEWIS, JJ JR Philomath
MURCH, Galen FR Philomath
PAUSCH, Leo SO Philomath
STEVENS, Mason SO Philomath
CONTRERAS, Orlando SR Phoenix
DOBBINS, Ethan SO Phoenix
FEELEY, Kael SR Phoenix
MERLINA, Adrian SR Phoenix
POTOCHNICK, Lincoln SO Phoenix
RAMIREZ-ROJAS, Angel SR Phoenix
SHILTS, Samuel FR Phoenix
CHRISTENSEN, Javen SO Scappoose
DOMINGUEZ, Kittridge SR Scappoose
HEIMBUCK, Maverick JR Scappoose
LEADER, Charles JR Scappoose
MINER, Grayson JR Scappoose
OGAWA, Taiki SR Scappoose
WOLFE, Daniel SO Scappoose
ZUSCHLAG, Ben JR St Helens
CALDWELL, Caleb JR The Dalles
CASTILLO QUINTANA, G SR The Dalles
ERICKSON, Aiden SO The Dalles
LONG, Tyson SO The Dalles
LUTZ, Josef JR The Dalles
PRESTON, Noah SO The Dalles
ZIEGENHAGEN, Egan JR The Dalles
GOMEZ, Juan SR Tillamook
GRIFFETH, Cole FR Tillamook
KISER, Damien FR Tillamook
LOPES, Andrew FR Tillamook
SHEETS, Ryan SO Tillamook
TORRES, Jonathan JR Tillamook
VELAZQUEZ, Diego FR Tillamook
2023 OSAA / OnPoint Community Credit Union Cross Country State Championships Presented by Nike
Saturday, November 4, 2023
Lane Community College, Eugene, OR
Entries will be posted by 4pm on Sunday, October 29.
Please check for correct spelling of participant's name, year in school, school name, as this information will appear the same way in the souvenir program and in the championship results, unless corrected.
Corrections
Sunday, October 29, 4pm-8pm: Email Dan Bowdoin at dan@athletictiming.net.
Monday-Friday: Contact Kelly Foster at the OSAA office via email at kellyf@osaa.org.
NOTE: Corrections made after 2pm on Monday, October 30 will not appear in the program.
Substitutions
(1) Individuals: Substitutions for individual qualifiers not members of a qualifying team are not permitted.
(2) Team: Substitutions on qualified teams may be made up to 30 minutes prior to the start of the state championship race at that classification. A team may enter a maximum of seven participants with its top five finishers counting toward team standings.
4A Girls Entries
OSAA / OnPoint Community Credit Union
2023 CROSS COUNTRY STATE CHAMPIONSHIPS
Lane Community College
Girl's 5000 Meters (4A)
=============================================
Name Yr Team
=============================================
JOLI, Elizabeth JR Astoria
GAGNON, Maddy SR Baker
GRESSLEY, Tyler SR Baker
KAAEN, Sofia JR Baker
RASMUSSEN, Gwendolyn SO Baker
RUIZ, Sara SO Baker
SPAUGH, Katie SR Baker
TIMM, Emma SR Baker
KUENZI, Makaila SO Cascade
CARDWELL, Ella SO Cottage Grove
FERGASON, Hailey FR Cottage Grove
FRANCE, Maddison JR Cottage Grove
KEATING, Bella JR Cottage Grove
KNUTSON, Zoey SO Cottage Grove
OWENS, Jordynn SO Cottage Grove
PALLUCK, Allison JR Cottage Grove
BUECKERT, Chalis SR Crook County
CARNE, Patagonia JR Crook County
CRASS, Natalia JR Crook County
NYSTUL, Elizabeth FR Crook County
RAMOS, Samantha JR Crook County
SNIDER, Ruby JR Crook County
WEAVER, Raelynn SR Crook County
BENSON, Randi JR Henley
MARCHESSAULT, Natani JR Henley
MCKAY, Halle SR Henley
SCHULTZ, Macie FR Henley
TRIPP, Ainsley JR Henley
WELCH, Kiera SO Henley
WHITAKER, Kelsey JR Henley
CLARK, Joey SO Hidden Valley
AMACHER, Danielle SR Junction City
BUENAU, Eva SO Junction City
DICKSON, Kate JR Junction City
ESPLIN, Lola SO Junction City
FOX, Libby JR Junction City
HOLTON, Kylie SO Junction City
STARR, Calley JR Junction City
COFFMAN, Isabela SR Klamath Union
ECKERT, Paetyn JR Klamath Union
HIGGINS, Leona SO Klamath Union
RODRIGUEZ, Eleanor SO Klamath Union
SQUIBB, Hazel SO Klamath Union
STANFIELD, Lina SR Klamath Union
SYRNYK, Aubrey SR Klamath Union
AZURE, Maleigha SR La Grande
CALHOUN, Faith SR La Grande
CARLSON, Kiah SR La Grande
PERRY, Brooke SO La Grande
TUBBS, Emily SR La Grande
VILLAGOMEZ, Cecilia JR La Grande
WILSON, Maya SR La Grande
PICARD, Emily JR Madras
SHAH, Lucy FR Marist
JENSON, Annalyse SO Molalla
HALVERSON, Abigail SR North Bend
KENNON, Cassie SR North Bend
MASSEY, Ellie SO North Bend
MEAD, Bryleigh FR North Bend
PAGE, Alize FR North Bend
WOLFE, Lauren FR North Bend
WOODRUFF, Abby SR North Bend
CUTSFORTH, Macallan FR North Marion
TUNE, Melissa JR Pendleton
BECKSTEAD, Adele JR Philomath
CANDANOZA, Ana SO Philomath
KING, Lucy SO Philomath
LATTIN, Melea JR Philomath
MCDANIEL, Hanna JR Philomath
MORRISON, Hallie JR Philomath
PINDELL, Kateri JR Philomath
BEUTLER, Aimie JR Scappoose
HALBERG, Addison JR Scappoose
HEIMBUCK, Samantha SR Scappoose
KROON, Maddie SR Scappoose
LEADER, Reese SO Scappoose
MCHUGH, Scarlett FR Scappoose
STRACHAN, Emma SO Scappoose
MENKE, Maddie SO Seaside
LEONARD, Kate SR St Helens
BELL, Amalia FR Stayton
BUTENSCHOEN, Haley JR Stayton
DUKE, Adrie SR Stayton
SCHACHER, Madison FR Stayton
SPENCER, Emma SO Stayton
STRAWN, Ruby FR Stayton
VAZQUEZ-MARTINEZ, Al JR Stayton
BLACK, Laura FR The Dalles
CASADY, Alaina JR The Dalles
ELLIOTT, Riley FR The Dalles
JAIMES MORA, Ruby JR The Dalles
NOTBOHM, Rokiah SO The Dalles
POPE, Abigail SO The Dalles
VERGARA, Nayeli JR The Dalles
BUSH, Brooke FR Tillamook
HERRERA, Tanya SO Tillamook
HILLSTROM, Shayla SR Tillamook
HOPKES, Reese FR Tillamook
RAWE, Peyton SR Tillamook
SEAHOLM, Vivian SR Tillamook
WERNER, Rebekah SR Tillamook
2023 OSAA / OnPoint Community Credit Union Cross Country State Championships Presented by Nike
Saturday, November 4, 2023
Lane Community College, Eugene, OR
Entries will be posted by 4pm on Sunday, October 29.
Please check for correct spelling of participant's name, year in school, school name, as this information will appear the same way in the souvenir program and in the championship results, unless corrected.
Corrections
Sunday, October 29, 4pm-8pm: Email Dan Bowdoin at dan@athletictiming.net.
Monday-Friday: Contact Kelly Foster at the OSAA office via email at kellyf@osaa.org.
NOTE: Corrections made after 2pm on Monday, October 30 will not appear in the program.
Substitutions
(1) Individuals: Substitutions for individual qualifiers not members of a qualifying team are not permitted.
(2) Team: Substitutions on qualified teams may be made up to 30 minutes prior to the start of the state championship race at that classification. A team may enter a maximum of seven participants with its top five finishers counting toward team standings.
3A Boys Entries
OSAA / OnPoint Community Credit Union
2023 CROSS COUNTRY STATE CHAMPIONSHIPS
Lane Community College
Boy's 5000 Meters (3A)
=============================================
Name Yr Team
=============================================
HAKE, Brennan SR Amity
ABNAL, Alejandro SO Banks
BAIR, Max JR Banks
BARTLETT, Gabe JR Banks
DIANI, Amin SO Banks
DIANI, Omar SO Banks
EVERS, Hudson JR Banks
MARKHAM, David JR Banks
BANKS, Tim SR Burns
GUTHRIE, Noah SR Burns
JOYCE, Tanner JR Burns
KAINO, Owen FR Burns
MORRIS, Talon JR Burns
O'CONNOR, Braeden SO Burns
VOLLE, Carsen JR Burns
ACORD, Micah FR Cascade Christian
CRISP, Nash SO Cascade Christian
GRIER, Andrew FR Cascade Christian
LANDERS, Tayen JR Cascade Christian
RAGAN, Michael SO Cascade Christian
YOUNG, Isaac SO Cascade Christian
CARMAN, Jude JR Elmira
BEACHY, Isaac SO Enterprise
GOODRICH, Lucas JR Enterprise
KEFFER, Colton SO Enterprise
LEAVITT, Jett JR Enterprise
LYMAN, Jonah SO Enterprise
PERRY, Xander JR Enterprise
SCHEIFELBEIN, Jennin SO Enterprise
EICHENBUSCH, Noah JR Glide
CHEEK, Luke JR Harrisburg
CRABB, Terren JR Harrisburg
HENDERSON, John SO Harrisburg
HOYT, Justin JR Harrisburg
NOLL, Abe SR Harrisburg
SEEHAFER, Travis JR Harrisburg
SMITH, Ryan SR Harrisburg
KIRBY, Gus FR Neah-Kah-Nie
COMPTON, Christian SR Oregon Episcopal
GANTZOS, Ronan SO Oregon Episcopal
GILSTER, Leif FR Oregon Episcopal
JAMIESON, R.E. JR Oregon Episcopal
KING, Tanner JR Oregon Episcopal
MATTHEWS, Alexander SR Oregon Episcopal
TIEU, Andrew SR Oregon Episcopal
BEATY, Ethan SO Riverside
BROWNE, Wyatt SR Riverside
HAMMOND, Nathen SO Riverside
HARRIS, Michael JR Riverside
PULLEN, Eric FR Riverside
WEISS, Jack FR Riverside
WILTBERGER, Devon JR Riverside
BRAND, Mark FR Santiam Christian
DONNE, Tyler FR Santiam Christian
FREY, Izaak SR Santiam Christian
MONTGOMERY, Conway SO Santiam Christian
ROBINSON, Benjamin JR Santiam Christian
SANTORA, Caleb SR Santiam Christian
ZAMBRANO, Diego SO Santiam Christian
BERG, John JR Sisters
HAMERLY, Thomas FR Sisters
MCDONNELL, Will FR Sisters
MIDDLESTETTER, Colto JR Sisters
ROBERTS, George JR Sisters
TISDEL, Spencer JR Sisters
WOMACK, Broderick FR Sisters
JENSEN, Kale SO Siuslaw
JENSEN, Dylan SR Siuslaw
JONES, Ilijah SO Siuslaw
LINTON, Camden SO Siuslaw
LINTON, Brayden SR Siuslaw
ROSS, Talan SR Siuslaw
NIGHTINGALE, Jackson JR Taft
STEWART, Trevor SR Vale
AMANO, Morgan SR Valley Catholic
BECKER, Kyle SR Valley Catholic
DAVIS, Peter JR Valley Catholic
HOFFMAN, Benjamin SO Valley Catholic
MITTMAN, Jonah SO Valley Catholic
SCHAAL, Elijah SO Valley Catholic
WADE, Silas JR Valley Catholic
WARNER, Jayden SO Warrenton
CONTRERAS, Nathan JR Westside Christian
CORRIGAN, Miles SR Westside Christian
GREENE, Mihiretu JR Westside Christian
IM, Tyler SO Westside Christian
LE, Drew SR Westside Christian
LIND, Ian FR Westside Christian
VERMILLION, Daniel SR Westside Christian
ETTA, Louigi JR Yamhill-Carlton
2023 OSAA / OnPoint Community Credit Union Cross Country State Championships Presented by Nike
Saturday, November 4, 2023
Lane Community College, Eugene, OR
Entries will be posted by 4pm on Sunday, October 29.
Please check for correct spelling of participant's name, year in school, school name, as this information will appear the same way in the souvenir program and in the championship results, unless corrected.
Corrections
Sunday, October 29, 4pm-8pm: Email Dan Bowdoin at dan@athletictiming.net.
Monday-Friday: Contact Kelly Foster at the OSAA office via email at kellyf@osaa.org.
NOTE: Corrections made after 2pm on Monday, October 30 will not appear in the program.
Substitutions
(1) Individuals: Substitutions for individual qualifiers not members of a qualifying team are not permitted.
(2) Team: Substitutions on qualified teams may be made up to 30 minutes prior to the start of the state championship race at that classification. A team may enter a maximum of seven participants with its top five finishers counting toward team standings.
3A/2A/1A Girls Entries
OSAA / OnPoint Community Credit Union
2023 CROSS COUNTRY STATE CHAMPIONSHIPS
Lane Community College
Girl's 5000 Meters (3A/2A/1A)
=============================================
Name Yr Team
=============================================
DIMITRUK, Safaa SO Bandon
IVERSON, Lilly SO Bandon
MILLER, Analise SR Bandon
MOORE, Giada FR Bandon
PETREY, Marley SO Bandon
SULLIVAN, Gracie FR Bandon
JANECEK, Jocelyn SR Banks
JANECEK, Jade SO Banks
KING, McKenna JR Banks
SCHOOLMEESTER, Sophi SO Banks
STEWART, Malia SO Banks
WILSON, Ireland SR Banks
WILSON, Adelaide SO Banks
BANKS, Aleyna SR Burns
BURNS, Keaira SR Burns
GLASCOCK, Josie FR Burns
ROBBINS, Addie SO Burns
VOLLE, Camryn JR Burns
WHITE, Shailey SR Burns
WHITE, Sydney SO Burns
LAMARRE, Louisa SR Cascades Academy of Central Oregon
CURTIS, Izzy SO Central Linn
GREENO, Alyssa JR Central Linn
GRIFFITH, Katja SR Central Linn
HOWARD, Lulu JR Central Linn
NEAL, Jayne SO Central Linn
WAHL, Georgia SO Central Linn
WOLFF, Addie SO Central Linn
LALONDE, Daisy JR East Linn Christian
BOYD, Zion SO Enterprise
BROWN, Kyra FR Enterprise
HARGUESS, Owyhee SO Enterprise
HELLINGER, Mary SO Enterprise
HURLEY, Abigail SO Enterprise
MCDONALD, Opal SO Enterprise
WEER, Camdyn SO Enterprise
ARCHER, Riley SO Heppner
HENDRICKS, Brooklyn FR Heppner
KOLLMAN, Irelynn SR Heppner
MCDANIEL, Hailey FR Heppner
NICHOLS, Lily SO Heppner
WORDEN, Arianna SR Heppner
BRENDEN, Nora SR Kennedy
CARDENAS, Stephanie JR Kennedy
CHAVEZ CORTES, Yulis JR Kennedy
GARCIA, Paityn JR Kennedy
HACHENBERG, Briar SR Kennedy
WILLIAMS, Alyse SR Kennedy
SMITH, Libby JR La Pine
CARTER, Abi SR Lakeview
GOERES, Catherine FR Lakeview
GOERES, Elizabeth JR Lakeview
HALBLEIB, Emma FR Lakeview
LALLY, Saya FR Lakeview
MAXWELL, Kara FR Lakeview
ROSECRANS, Avery FR Lakeview
RIGG, Micah SO Nestucca
SARNOSKI, Callie JR Oakland
GIBBS, Ruby SR Oregon Episcopal
MATTHEWS, Morgan SR Oregon Episcopal
MINAGAWA, Maho SR Oregon Episcopal
PETERS, Evelyn SO Oregon Episcopal
TITTEL, Lauren JR Oregon Episcopal
VASANTH, Kate FR Oregon Episcopal
YOUNG, Sadie SO Oregon Episcopal
PERSONS, Clara SO Regis
AMADOR, Arianna JR Santiam Christian
BRAND, Nicole SO Santiam Christian
COLLINS, Sadie JR Santiam Christian
GUEST, Ella FR Santiam Christian
JANSSEN, Zoey FR Santiam Christian
RHOADES, Ashlynn SO Santiam Christian
WAGNER, Rebekah JR Santiam Christian
BARTLETT, Ella SR Sisters
BENNETTE, Naomi SO Sisters
DUEY, Brooke SO Sisters
MARTIN, Kiara JR Sisters
MCMAHON, Kolby FR Sisters
ROTH, Mae JR Sisters
RYAN, Josie FR Sisters
HOLBROOK, Adylin SO Siuslaw
HOLBROOK, Corduroy SR Siuslaw
HUGHES, Alison SO Siuslaw
JONES, Abigail SO Siuslaw
LACOUTURE, Jane SR Siuslaw
MCNEILL, Addison JR Siuslaw
WELLS, Maya JR Siuslaw
REYES-CORNEJO, Jayde JR Taft
BLACKBURN, Jayda SR Union
BLACKBURN, Camilla SO Union
MILLER, Millie FR Union
PATTON, Josie JR Union
SAVAGE, Gia FR Union
SHIELDS-MARRS, Angel SO Union
WEISHAAR, Taylor SO Union
SAUNDERS, Addie SO Vale
DUARTE DEFAGO, Helen JR Valley Catholic
NERENBERG, Kelly SR Valley Catholic
PHUVASATE, Alina JR Valley Catholic
QUINTOS, Sophia JR Valley Catholic
SIMMONS, Sierra JR Valley Catholic
SIMMONS, Jaya JR Valley Catholic
WIEBE, Isabelle SO Valley Catholic
ELLIS, Kalkidan SO Western Christian
2023 OSAA / OnPoint Community Credit Union Cross Country State Championships Presented by Nike
Saturday, November 4, 2023
Lane Community College, Eugene, OR
Entries will be posted by 4pm on Sunday, October 29.
Please check for correct spelling of participant's name, year in school, school name, as this information will appear the same way in the souvenir program and in the championship results, unless corrected.
Corrections
Sunday, October 29, 4pm-8pm: Email Dan Bowdoin at dan@athletictiming.net.
Monday-Friday: Contact Kelly Foster at the OSAA office via email at kellyf@osaa.org.
NOTE: Corrections made after 2pm on Monday, October 30 will not appear in the program.
Substitutions
(1) Individuals: Substitutions for individual qualifiers not members of a qualifying team are not permitted.
(2) Team: Substitutions on qualified teams may be made up to 30 minutes prior to the start of the state championship race at that classification. A team may enter a maximum of seven participants with its top five finishers counting toward team standings.
2A/1A Boys Entries
OSAA / OnPoint Community Credit Union
2023 CROSS COUNTRY STATE CHAMPIONSHIPS
Lane Community College
Boy's 5000 Meters (2A/1A)
=============================================
Name Yr Team
=============================================
BROWN, Noah FR Bandon
MILLER, Sawyer SO Bandon
SENN, Tyler SO Bandon
SIMONDS, Peyton JR Bandon
VINEYARD, Eli FR Bandon
WALES, Max FR Bandon
BRUST, Jay SR Cascades Academy of Central Oregon
DURINGER, Jackson SO Central Linn
OLDMAN, Ernest JR Chemawa
CULLETT, Levi JR Glendale
GREENWOOD, Carson JR Heppner
GREENWOOD, Grady SR Heppner
JENSEN, Quaid FR Heppner
LATHROP, Walker SO Heppner
WILSON, Jake FR Heppner
WILSON, Max SO Heppner
HEIER, Curtiss JR Illinois Valley
ALAM, Kolt FR Imbler
CLARK-PIERCE, Eli SO Imbler
GORDON, Adam JR Imbler
JACOBSON, Razi JR Imbler
LUCAS, Ayden FR Imbler
SHEAHAN, Kaed FR Imbler
TARVIN, Clinton SR Imbler
KINTZ, Johnathan SR Kennedy
ALOMARI, Zak SR Knappa
BROWN, Soren JR Knappa
JACOBSON, Wyatt SO Knappa
PEITSCH, Oskar SO Knappa
PETERSON, Joshua JR Knappa
ROE, Corbin SR Knappa
VANGUNDY, Donnie JR Knappa
DAGGETT, Carter SR Monroe
DILWORTH, Eli SO Monroe
DILWORTH, Tanner JR Monroe
JOHNSON, Taylor SO Monroe
KOROUSH, Aiden FR Monroe
RODRIGUEZ, Aldo SR Monroe
STRAND, Asher SO Monroe
NICHOLSON, Eli FR Myrtle Point
HIGDON, Jonah SO Nestucca
HUMPHREY, Wyatt SR North Douglas
TUBBS, Gideon SR Pine Eagle
DILLAHAY, Kyle FR Reedsport
LAWSON, Justus FR Reedsport
LICHTE, Vegas FR Reedsport
LICHTE, Jude JR Reedsport
SMITH, Joe SO Reedsport
WILSON, Clayton JR Reedsport
ZELLER, Creo SO Reedsport
MCLAUGHLIN, Stuart FR Regis
ARZIE, Owen SR Southwest Christian
CARPENTER, Jacob FR Southwest Christian
DYCK, Campbell FR Southwest Christian
HOUSE, Maguire SO Southwest Christian
SMITH, Micah FR Southwest Christian
STOUGHTON, Charlie FR Southwest Christian
WACHSMUTH, Jaylynn FR Southwest Christian
BAILEY, Landon JR Stanfield/Echo
GALINDO, Pablo JR Stanfield/Echo
MENDEZ, Daniel SO Stanfield/Echo
MENDEZ, Gabriel SO Stanfield/Echo
SPERR, Jack JR Stanfield/Echo
THURMAN, Andrew SO Stanfield/Echo
TONFA, Festus SR Stanfield/Echo
BECK, Viggo SR Triangle Lake
GARLITZ, Ian FR Union
MALLORY, William SO Union
MCDONALD, David JR Union
O'REILLY, Nathanael JR Union
PEDRO, Gavin FR Union
RITTER, Mason SO Union
WILLIAMS, Eli SR Union
BRADLEY, Troy FR Western Christian
CONN, Aidan SO Western Christian
DENNEY, Peter SO Western Christian
KOFOID, Reed FR Western Christian
MARTINEZ, Ian JR Western Christian
SHINN, Malachi FR Western Christian
TYSSEN, Peyton FR Western Christian